Marta Leszko (obecnie na urlopie macierzyńskim)
Marta Leszko (obecnie na urlopie macierzyńskim)Dyrektor Centrum / Psycholog (ul. Moczydło i ul. Siewna)
„Opiekuńcza” Jej troską i celem jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków do rozwoju. Tworzy listy, procedury, dokumenty, aby spełnić wszystkie wymogi stawiane żłobkowi. Dba, aby atmosfera w żłobku była rodzinna i dawała dzieciom poczucie bezpieczeństwa. Bada i weryfikuje postępy w rozwoju maluchów wykorzystując wiedzę zdobytą w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (kierunek psychologia kliniczna). Jest bezpieczną przystanią dla dzieci, które potrzebują się wypłakać, wyrzucić z siebie smutki. To ona daje im przestrzeń do wyrażania, tych najtrudniejszych ale i najpiękniejszych emocji. Czyta, szkoli się, podnosi swe kwalifikacje, aby zapewnić w żłobku wysoki poziom opieki. Inspiruje i motywuje Ciocie do nieustannych i efektywnych działań na rzecz rozwoju maluchów.
Joanna Nowak - Ciocia Asia
Joanna Nowak - Ciocia AsiaWice-Dyrektor / Pedagog specjalny (ul. Siewna i ul. Moczydło)
„Radosna” Energię i radość czerpie z pracy w ogrodzie. „Czyżykowe” dzieci zaraża dobrym nastrojem, stwarza im bezpieczne i przytulne warunki w grupie. Kreatywna w tworzeniu nowych zabaw dla swych podopiecznych. Swój artystyczny zmysł wyraża w tworzeniu bajecznych dekoracji w naszym żłobku. Programy edukacyjne, które prowadzi opiera na wiedzy wyniesionej z ukończonych studiów na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie (kierunek pedagogika społeczno-opiekuńcza i pedagogika specjalna).
 
Klaudia Chytry – Ciocia Klaudia
Klaudia Chytry – Ciocia KlaudiaOpiekunka w żłobku (ul. Siewna)
Prywatnie mama 7letniego Filipa. Wesoła, spontaniczna, obowiązkowa. Ukończyła kurs opiekuna w żłobku dający jej uprawnienia do opieki nad dziećmi do lat 3. Jako opiekunka cechuje się zaangażowaniem oraz ogromną życzliwością dla swoich podopiecznych.
 
Ewa Sroka - Ciocia Ewa (obecnie na urlopie macierzyńskim)
Ewa Sroka - Ciocia Ewa (obecnie na urlopie macierzyńskim)Opiekunka w żłobku / Pedagog (ul. Siewna)
„Uśmiechnięta” Stawiając pierwsze kroki w pracy z maluchami, podobnie jak jej podopieczni i mimo potknięć, upadków nie poddawała się. Swe umiejętności zdobyte w Akademii Ignatianum w Krakowie (kierunek pedagogika rodziny) uczy się teraz przekładać na praktykę i doświadczenie. Zafascynowana pedagogiką Montessori potrafi stworzyć inspirujące dla dzieci zestawy do pracy. Jej wycinanki, wyklejanki są jednymi z najpiękniejszych dekoracji w naszym żłobku. A uśmiechem potrafi stworzyć życzliwą i pełną radości atmosferę w grupie dzieci.
 
Iwona Skarżyńska – Ciocia Iwonka
Iwona Skarżyńska – Ciocia IwonkaOpiekunka w żłobku (ul. Siewna)
Mama 5letniej Madzi, najczęściej przytulająca i nosząca na rękach Ciocia w Czyżykowym żłobku.

Magister filozofii, ukończyła kurs opiekuna w żłobku oraz kurs „Montessori dla najmłodszych” zorganizowany przez Polski Instytut Montessori w Warszawie, dający jej uprawnienia do pracy montessoriańskiej z dziećmi od 2 do 35 miesiąca życia.

 
Dorota Plizga - Ciocia Dorotka
Dorota Plizga - Ciocia DorotkaOpiekunka w żłobku / Pedagog (ul. Moczydło)
Ukończyła studia na kierunku informacja naukowa i bibliotekarstwo oraz pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Łatwo odnajduje się w trudnych sytuacjach i ze spokojem potrafi je opanować. Ostoja spokoju – bardzo szybko wzbudza zaufanie i zyskuje sympatię dzieci. Swoje muzyczne zainteresowania wykorzystuje w pracy z dziećmi dbając o ich rozwój również w tej dziedzinie.
 
Magdalena Nowak-Kwinta (obecnie na urlopie macierzyńskim)
Magdalena Nowak-Kwinta (obecnie na urlopie macierzyńskim)Opiekunka w żłobku / Pedagog (ul. Moczydło)
Perfekcjonistka w każdym calu. Dba, by w naszym żłobku panował ład i porządek, dzięki czemu rozbudza w dzieciach dbanie o estetykę i szacunek do otoczenia. Miłośniczka gór – zaraża swoją pasją dzieci opowiadając im ciekawe historie ze swoich wycieczek. Swoją wiedzę zdobyła studiując pedagogikę społeczno – opiekuńczą na Uniwersytecie Jagiellońskim.
 
Magdalena Nowak
Magdalena NowakCiocia Madzia / Pedagog (ul. Siewna)
Posiada ogromne pokłady spokoju i troski o naszych podopiecznych. W sytuacji, gdy zdarzy się jakieś zadrapanie czy guz, Ciocia Madzia jest ekspertem od udzielania pierwszej pomocy. Doświadczenie w tej dziedzinie zdobyła od mamy pielęgniarki. Ciągle zaskakuje swoimi pasjami i zainteresowaniami, z którymi dzieli się z dziećmi. Doświadczony wychowawca kolonijny. Swoją wiedzę zdobywała studiując pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną.